Музей БГУ

У рамках працы гісторыка-патрыятычнага факультатыва “Спадчына” (группы курса 1.9) была арганізавана і праведзена экскурсія ў музей Беларускага Дзяржаўнага ўніверсітэта, пад час якой навучэнцы праслухалі шмат інфармацыі з  гісторыі ўтварэння і дзейнасці БДУ, пазнаёміліся з дасягненнямі студэнтаў і навукоўцаў на працягу 96 гадоў існавання вышэйшай навучальнай установы нашай рэспублікі. Нас уразілі не толькі экспанаты музея, але і цікавая экскурсія.

Сёння БДУ з’яўляецца вядучыай навучальнай установай  у сістэме нацыянальнай адукацыі  Рэспублікі Беларусь і буйным вучэбна-навукова-вытворчым комплексам, у якім побач з факультэтамі дзейнічае мноства навукова-даследчых інстытутаў  і цэнтраў, вытворчых прадпрыемстваў. Падрыхтоўка спецыялістаў вядзецца на 16 факультэтах і ў 4 інстытутах. У складзе ўніверсітэта знаходзіцца ліцэй і наш Юрыдычны калледж.

Уважаемые выпускники!

При выбытии из Юридического колледжа, Вы обязаны вернуть все числящиеся за Вами документы и

получить ОБХОДНОЙ ЛИСТ в библиотеке!

29 мая 2018 года

в 11.30 в ауд. 409

состоятся заседания

Совета колледжа и

Педагогического совета

ВНИМАНИЕ!!!

В 2018 году набор на заочную форму обучения осуществляться

не будет!

Торжественное вручение

дипломов выпускникам

заочной формы получения

образования состоится

30 мая 2018 года в 14.00 ч.

по адресу

ул.Комсомольская, 21,ауд. 409

Курс 2-ЗО (PDF) (EXCEL)

Расписание выполнено в формате xlsx и содержит НЕСКОЛЬКО листов.

Обращайте внимание на дату, обозначенную на ярлыке листа!!!

Расписание на следующую неделю публикуется в пятницу предыдущей недели.